Domki.net - Portal Budowlany - Budownictwo
Reklama w portalu budowlanym Kontakt

nowości budowlane
Łazienkowe dylematy
Prysznic oszczędza wodę, pieniądze i czas, ale to wanna daje niezapomniany relaks w kąpieli. Rywalizacja między wanną a prysznicem trwa i wygląda na to, że pozostanie nie rozstrzygnięta.

Z tego „konfliktu” doskonale zdają sobie sprawę producenci baterii łazienkowych. Starają się oni oferować takie produkty, dzięki którym będziemy mogli optymalnie wykorzystać wszystkie zalety wanny lub prysznica. Przykładem mogą być baterie Oras z odmłodzonej w 2005 roku linii Vienda.

Dla wielbicieli wygody i luksusu
Choć niewielkich rozmiarów, to ma niebagatelne znaczenie. Ładna bateria - bo o niej mowa - o niebanalnym kształcie to jedna z pierwszych rzeczy na jaką zwracamy uwagę w łazience. Nadaje ona wnętrzu wyrazu
i stanowi o jego ostatecznym wyglądzie.
Naturalny, opływowy kształt baterii Oras Vienda jest miły dla oka, ale to nie jedyna jego zaleta. Baterie są przecież narażone na uporczywe osadzanie się kropel wody. Odmłodzona Vienda jest tak zaokrąglona, by woda zamiast gromadzić się na powierzchni, spływała z niej. Kran pozostaje zawsze suchy i czysty. Dodatkowo konstrukcja modułu sterującego z ceramiczną głowicą zapewnia gwarancję szczelności zamknięcia wypływu wody. Nie ma też widocznych złączeń, w których mogłaby zbierać się woda.


Dla każdego coś miłego
W sprawach wyposażenia wnętrz z reguły dokonujemy ostrożnych wyborów, mając na uwadze perspektywę przynajmniej kilku lat użytkowania. Częściej decydujemy się więc na produkty uniwersalne niż te bardzo wyspecjalizowane, a do tych ostatnich należą np. sztorcowe wielootworowe baterie wannowe. To rozwiązanie niebanalne i dość odważne, tym bardziej, że oferta baterii wielootworowych na rynku obejmuje w większości modele o bardzo nowoczesnym designie, albo przeciwnie – w stylu retro.
Trójotworowa bateria wannowa Oras Vienda (1750) to kompromis między niebanalnym kształtem a uniwersalnym stylem, który nigdy się nie nudzi i przetrwa nawet największe zmiany łazienkowego oblicza. To propozycja dla tych użytkowników, którzy chcą sobie zafundować odrobinę subtelnej elegancji. Model ten składa się z jednouchwytowej wylewki o zasięgu 180 mm, węża natrysku o długości 2 metrów i dwustrumieniowej rączki
z systemem zapobiegającym osadzaniu się kamienia.
Z kolei baterie natryskowe (np. model Oras Vienda 1760 U) charakteryzuje funkcjonalność i wyjątkowa prostota obsługi. Jeden uchwyt do otwierania baterii, pozwala na precyzyjniejsze i wygodniejsze wyregulowanie strumienia wody i jego temperatury, co przydaje się zwłaszcza pod prysznicem. Ustawienie optymalnych parametrów jest wyjątkowo szybkie, dzięki czemu nie zmarnuje się nawet kropla wody. Jeden uchwyt ułatwia przede wszystkim korzystanie z wody dzieciom i starszym osobom. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzamy wodę, którą zużylibyśmy podczas regulacji jej natężenia lub temperatury. Skracamy też maksymalnie czas korzystania i możemy wziąć naprawdę szybki prysznic.

Wszystkie modele baterii wannowych i natryskowych Oras Vienda mają ceramiczne głowice sterujące i ograniczenie maksymalnej temperatury i wypływu wody. Występują w dwóch wersjach kolorystycznych: chromu lub satyny.

Cena:
Oras Vienda 1750 – od 1582 zł netto
Oras Vienda 1760 – od 571 zł netto









Content Management Powered by CuteNews

Najnowsze tematy na forum:
No i w pizdu .. Czyste Powietrze
Re: Kolektory i nie chcą ciepła
Kolektory i nie chcą ciepła
pompa powietrze woda - schlodzenie podda...
Re=3a Wygrzewanie posadzki - serio a=c5=...
SPISEK - propozycje
Piorunochron - SPISEK
Styropian - SPISEK
Re=3a P=c4=99kni=c4=99ta wanna akrylowa
P=c4=99kni=c4=99ta wanna akrylowa
 
Budownictwo mieszkaniowe i Budownictwo ogólne - Budownictwo
Teksty piosenek - Lyrics - Torebki

katalog firm budowlanych - budownictwo
ogłoszenia nieruchomości
artykuły i porady budowlane - budownictwo


 

Budownictwo
Nieruchomości