Domki.net - Portal Budowlany - Budownictwo
Reklama w portalu budowlanym Kontakt

nowości budowlane
NICE - certyfikat "Solidna Firma"
Przedsiębiorstwo docenione zostało, m.in. za terminowe regulowanie wszystkich zobowiązań finansowych, a także za poszanowanie ekologii i praw konsumenta. O przyznaniu Certyfikatu Solidnej Firmy zadecydowało jury złożone z ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych.

„Nagrodzenie Nice Polska, Certyfikatem Solidnej Firmy to dla nas duży sukces. Wyróżnienie potwierdziło, że działamy sprawnie, uczciwie i zgodnie z najwyższymi standardami. Dbamy o zadowolenie i satysfakcję ze współpracy wszystkich naszych współpracowników. Zdobyte wyróżnienie będzie z pewnością motywować nas do prowadzenia dalszej, coraz lepszej działalności” – przyznał Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska.

Program Gospodarczo - Konsumencki Solidna Firma istnieje od 2002 roku i ma na celu propagowanie zasad etyki w świecie biznesu, tj. rzetelności, uczciwości i terminowości rozliczeń. Firmy spełniające te kryteria, po pozytywnym zakończeniu trzyetapowej weryfikacji, otrzymują certyfikat Solidnej Firmy. Tegoroczny Finał IV Edycji Programu był jednocześnie inauguracją jego piątej, jubileuszowej odsłony, w ramach której zostaną wyłonieni po raz pierwszy Laureaci Złotych Certyfikatów. Otrzymają je firmy, które pięciokrotnie, z sukcesem, poddały się weryfikacji swej solidności.

Nice Polska Sp. z o.o. powstała w 1996 roku. Początkowo kapitał firmy był wyłącznie polski. Od 2000 roku udziały własnościowe zostały częściowo zakupione przez udziałowca zagranicznego. W 2003 roku firma – matka Nice S.p.A Italia nabyła cały pakiet udziałów spółki Nice Polska.
Na przełomie ostatnich lat firma osiągnęła pozycję największego dystrybutora automatyki dla domu. Od 13 marca 2002 roku gwarancją jakości usług jest, przyznany przez firmę SGS z Londynu, certyfikat ISO 9001:2000 za dystrybucję i serwis automatów do bram, napędów do rolet i systemów kontroli dostępu.

Z firmą współpracuje ponad 700 partnerów handlowych na terenie całego kraju.

Content Management Powered by CuteNews

Najnowsze tematy na forum:
No i w pizdu .. Czyste Powietrze
Re: Kolektory i nie chcą ciepła
Kolektory i nie chcą ciepła
pompa powietrze woda - schlodzenie podda...
Re=3a Wygrzewanie posadzki - serio a=c5=...
SPISEK - propozycje
Piorunochron - SPISEK
Styropian - SPISEK
Re=3a P=c4=99kni=c4=99ta wanna akrylowa
P=c4=99kni=c4=99ta wanna akrylowa
 
Budownictwo mieszkaniowe i Budownictwo ogólne - Budownictwo
Teksty piosenek - Lyrics - Torebki

katalog firm budowlanych - budownictwo
ogłoszenia nieruchomości
artykuły i porady budowlane - budownictwo


 

Budownictwo
Nieruchomości