Domki.net - Portal Budowlany - Budownictwo
Reklama w portalu budowlanym Kontakt

nowości budowlane
Laury za renowacje
Firma Baumit otrzymała wyróżnienie w konkursie "RENOWATOR" w kategorii wysoki stopień przydatności do prac renowacyjnych. Wyróżnienie zostało przyznane przez komisję konkursową podczas ubiegłotygodniowej V Europejskiej Giełdy Informacji Renowacyjnej EGIR, organizowanej w Krakowie już po raz czwarty. Impreza odbywa się pod patronatem Społecznego Komitetu Odnowy Zabytków Krakowa. Jak twierdzą sami organizatorzy czyli Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego UM Kraków : - Europejska Giełda Informacji Renowacyjnej stała się forum, na którym goście z Polski, Europy Wschodniej i Zachodniej mogą wymienić swoje poglądy oraz zapoznać się z problematyką prac konserwacyjno-renowacyjnych charakterystyczną dla danego regionu lub państwa, a także poznać najnowsze technologie i materiały znajdujące się w ofercie uczestniczących firm ..

Pomost starego z nowym

Nagrodę Renowator przyznawano w dwóch kategoriach: za szczególne osiągnięcia w renowacji stref historycznych oraz za wysoki stopień przydatności do prac renowacyjnych.
W skład jury konkursowego każdorazowo wchodzi grupa ekspertów z wszystkich regionów Polski.
Organizatorzy imprezy podsumowali tegoroczną giełdę, jako swoisty pomost łączący "stare z nowym" - łączący świat zabytków ze światem najnowocześniejszych technologii służących do ratowania i przywracania świetności odchodzącemu pięknu.
Równolegle z toczącymi się obradami zorganizowano bowiem pokazy technologiczne. Miały one charakter warsztatów, przeznaczonych dla architektów, inżynierów i konserwatorów oraz studentów wybranych kierunków z Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechnik: Krakowskiej, Wrocławskiej i Gliwickiej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
Baumit przeprowadził prezentację z zakresu systemu produktów renowacyjnych marki BaumitBayosan oraz zorganizował pokaz praktycznego zastosowania materiałów sztukatorskich tego samego produktu.


Nie pierwszy raz

Baumit to producent materiałów budowlanych z ponad stuletnią tradycją. W Polsce istnieje od 1994 roku. Jako marka działa obecnie w 16 krajach Europy. Przy pomocy produkowanych materiałów, dokonywane są renowacje słynnych obiektów architektonicznych, takich jak Uniwersytet Wrocławski, zamek Neuschwanstein w Niemczech, czy Kreml.
To nie pierwsze wyróżnienie dla Baumit. Firma została już Budowlaną Firmą Roku 2005 i 2004.
Kapituła konkursu „Dobry Wybór 2006” uznała już najnowszy debiut produktowy firmy KlebeAnker ( na rynku dopiero od trzech miesięcy) za „nowatorskie rozwiązanie umożliwiające stabilny montaż ocieplenia przede wszystkim na starych podłożach”. Baumit posiada także tytuł Niezawodnego Sponsora Wrocławskiego Sportu.

Content Management Powered by CuteNews

Najnowsze tematy na forum:
No i w pizdu .. Czyste Powietrze
Re: Kolektory i nie chcą ciepła
Kolektory i nie chcą ciepła
pompa powietrze woda - schlodzenie podda...
Re=3a Wygrzewanie posadzki - serio a=c5=...
SPISEK - propozycje
Piorunochron - SPISEK
Styropian - SPISEK
Re=3a P=c4=99kni=c4=99ta wanna akrylowa
P=c4=99kni=c4=99ta wanna akrylowa
 
Budownictwo mieszkaniowe i Budownictwo ogólne - Budownictwo
Teksty piosenek - Lyrics - Torebki

katalog firm budowlanych - budownictwo
ogłoszenia nieruchomości
artykuły i porady budowlane - budownictwo


 

Budownictwo
Nieruchomości