Domki.net - Portal Budowlany - Budownictwo
Reklama w portalu budowlanym Kontakt

nowości budowlane
BUDMA 2005
Wystawcy, którzy na Ciebie czekają
BUDMA 2005 to ponad tysiąc wystawców z 25 krajów (zarówno pod względem liczby wystawiających się firm, jak i powierzchni ekspozycji, BUDMA 2005 porównywalna jest z targami sprzed roku).
To zarówno światowe koncerny, jak też małe i średnie przedsiębiorstwa. To oferta, którą z pewnością warto poznać, bowiem wystawcy zapowiedzieli prezentację wielu rynkowych nowości.
Targi są okazją nie tylko do zaprezentowania i poznania najnowszych materiałów i technologii, ale także do bezpośredniego porównania dostępnych na rynku ofert oraz dokonania optymalnych wyborów. Tematyka targów obejmuje materiały budowlane i izolacyjne, chemię budowlaną, nawierzchnie, posadzki i podłogi, dachy, wyroby metalowe i elementy mocujące, narzędzia budowlane, szkło, profile, okna, drzwi oraz okucia, bramy i ogrodzenia, schody i windy, a także płytki ceramiczne
i wyposażenie łazienek.Nowości, które warto poznać
Jednym z największych plusów targów jest prezentacja w jednym miejscu i czasie wielu rynkowych nowości. Targi to świetna okazja do ich poznania. W tym roku ułatwia to WYSPA NOWOŚCI
– specjalna ekspozycja, która w jednym miejscu (w pawilonie 3) gromadzi targowe nowości tegorocznych wystawców, dając zwiedzającym możliwość ich przeglądu.
Ponadto szczegółowy spis nowych produktów prezentowanych na targach dostępny jest w materiałach informacyjnych MTP oraz w Internecie na stronie www.budma.pl.


Wydarzenia, w których warto uczestniczyć
Program wydarzeń BUDMY 2005 to kilkadziesiąt pozycji – konferencji, warsztatów, spotkań, pokazów. To otwarty dostęp do aktualnych informacji przydatnych w skutecznym funkcjonowaniu na rynku budowlanym.
Przygotowano zarówno wydarzenia już znane z poprzednich edycji targów, jak i pozycje nowe, będące odpowiedzią na zainteresowania zgłaszane przez wystawców i zwiedzających. Po raz pierwszy uczestnicy BUDMY mogą wziąć udział w Forum Inwestycyjnym INVESTFIELD oraz w specjalnym projekcie BudShow.
„Partnerstwo publiczno-prywatne w inwestycjach” oraz „Możliwości inwestycyjne i sposoby finansowania inwestycji” – to dwa bloki tematyczne dwudniowego Forum INVESTFIELD. Z kolei BudShow to przedsięwzięcie obejmujące budowę domu modelowego w jednej z hal targowych (pawilon 9), dające zwiedzającym możliwość zapoznania się z produktami i technologiami na etapie wykonawstwa.


Źródło: Centrum Prasowe MTP

Content Management Powered by CuteNews

Najnowsze tematy na forum:
No i w pizdu .. Czyste Powietrze
Re: Kolektory i nie chcą ciepła
Kolektory i nie chcą ciepła
pompa powietrze woda - schlodzenie podda...
Re=3a Wygrzewanie posadzki - serio a=c5=...
SPISEK - propozycje
Piorunochron - SPISEK
Styropian - SPISEK
Re=3a P=c4=99kni=c4=99ta wanna akrylowa
P=c4=99kni=c4=99ta wanna akrylowa
 
Budownictwo mieszkaniowe i Budownictwo ogólne - Budownictwo
Teksty piosenek - Lyrics - Torebki

katalog firm budowlanych - budownictwo
ogłoszenia nieruchomości
artykuły i porady budowlane - budownictwo


 

Budownictwo
Nieruchomości