Domki.net - Portal Budowlany - Budownictwo
Reklama w portalu budowlanym Kontakt

nowości budowlane
Prezent od Dalmatyńczyka
Jeden z największych polskich producentów styropianu podpisał umowę o stałej pomocy finansowej z krakowskim Domem Dziecka im. Jana Brzechwy. Z każdej paczki styropianu wytworzonego w fabryce w Głogowie firma przeznaczy 1 grosz na pomoc dla dzieci. Mnożąc to przez setki tysięcy paczek sprzedawanych co roku, powstaje pokaźna kwota, która pozwoli wzbogacić skromny budżet Domu Dziecka.

Krakowska firma sprzedaje głównie biały styropian w czarne kropki o nazwie Dalmatyńczyk. ? Tak się świetnie składa, że najnowszy styropian cieszy się ogromną popularnością - mówi prezes Termo Organiki Dariusz Stachura. - To właśnie dzięki niemu Dom Dziecka otrzyma większość pieniędzy. Im więcej go sprzedamy, tym więcej pieniędzy będziemy mogli przekazać dzieciom.
Termo Organika przygotowała dodatkowo na Dzień Dziecka aktywną zabawę dla wszystkich wychowanków Domu. Artyści warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych Magdalena Popławska i Krzysztof Krzysztof w zakładach firmy w Mielcu wyrzeźbili z olbrzymich bloków styropianu cztery jednometrowe Dalmatyńczyki. W dzień dziecka zwierzaki te zostały podarowane maluchom. Pod okiem twórców dzieci dodały styropianowym psiakom czarne kropki. Gotowe już zwierzaki stanęły na placu zabaw.
To kolejna akcja społeczna, w którą włącza się krakowska firma. Od wielu lat Termo Organika wspiera Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy dla dzieci z Upośledzeniem Umysłowym w Mielcu. Przekazuje pieniądze na remonty i modernizację budynku ośrodka. W zeszłym roku firma ociepliła na zimę pomieszczenie kwarantanny w schronisku dla bezdomnych zwierząt na podwarszawskim Paluchu.


Źródło: Termo Organika

Content Management Powered by CuteNews

Najnowsze tematy na forum:
No i w pizdu .. Czyste Powietrze
Re: Kolektory i nie chcą ciepła
Kolektory i nie chcą ciepła
pompa powietrze woda - schlodzenie podda...
Re=3a Wygrzewanie posadzki - serio a=c5=...
SPISEK - propozycje
Piorunochron - SPISEK
Styropian - SPISEK
Re=3a P=c4=99kni=c4=99ta wanna akrylowa
P=c4=99kni=c4=99ta wanna akrylowa
 
Budownictwo mieszkaniowe i Budownictwo ogólne - Budownictwo
Teksty piosenek - Lyrics - Torebki

katalog firm budowlanych - budownictwo
ogłoszenia nieruchomości
artykuły i porady budowlane - budownictwo


 

Budownictwo
Nieruchomości