Domki.net - Portal Budowlany - Budownictwo
Reklama w portalu budowlanym Kontakt

nowości budowlane
WHE 2.24 FF – Nowy kocioł De Dietrich
We wrześniu 2006 roku firma De Dietrich wprowadziła na rynek wiszący gazowy kocioł WHE 2.24 FF. Dzięki atrakcyjnej cenie i wysokiej jakości stanowi on atrakcyjną propozycję zarówno dla indywidualnego, jak i instytucjonalnego odbiorcy.

Kocioł do każdego mieszkania
Wprowadzając na rynek kocioł WHE 2.24 FF firma De Dietrich uzupełnia gamę oferowanych urządzeń grzewczych o niedrogi kocioł przeznaczony głównie do mieszkań. WHE 2.24 FF to nowoczesny kocioł dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania. W zależności od wersji może być zasilany gazem ziemnym albo gazem płynnym.
Moc kotła WHE 2.24 FF automatycznie dostosowuje się do zapotrzebowania obiektu w zakresie od 8,4 do 24 kW. Jego średnioroczna sprawność sięga 92,5%. WHE 2.24 FF wyposażono w modulowany palnik atmosferyczny ze stali nierdzewnej, wymiennik główny wykonany z miedzi pokrytej cynkową powłoką ochronną oraz wysokowydajny wymiennik płytowy wykonany ze stali nierdzewnej, który pozwala na szybkie podgrzanie wody użytkowej.
Kocioł WHE charakteryzuje się cichą pracą i atrakcyjnym wyglądem, co pozwala na zamontowanie go w mieszkaniu bez obawy o estetykę pomieszczenia i komfort domowników.

Kocioł przyjazny mieszkańcom
Jedną z głównych zalet najnowszego urządzenia marki De Dietrich jest funkcjonalna konsola sterownicza pozwalająca na prostą i pełną obsługę kotła. Za pomocą umieszczonych na konsoli przełączników domownicy mogą m.in. łatwo uruchomić urządzenie, regulować temperaturę wody w instalacji grzewczej oraz temperaturę, do której kocioł podgrzeje ciepłą wodę użytkową. Za pośrednictwem konsoli serwisant może uruchomić menu „kominiarz” pozwalające na przeprowadzenie kontroli wszystkich parametrów pracy urządzenia. Dodatkowo umieszczony na konsoli wskaźnik zegarowy pokazuje temperaturę i ciśnienie w obiegu centralnego ogrzewania, a kontrolki sygnalizują m.in. tryb pracy kotła (na rzecz centralnego ogrzewania lub wody użytkowej) oraz ewentualne stany awaryjne. Co szczególnie istotne dla wszystkich osób ceniących wygodę, kocioł może współpracować z programowanymi termostatami pokojowymi, dostępnymi również w wersji bezprzewodowej. Sterują one pracą kotła tak, aby utrzymywał wybraną przez domowników temperaturę w pomieszczeniach.
Firma De Dietrich udziela na kocioł dwuletniej gwarancji.

DANE TECHNICZNE:
Wymiary (wys/szer/głęb): 750/454/352 mm
Moc minimalna: 8,4 kW
Moc maksymalna: 24 kW
Sprawność: 92,5%


Pojemność naczynia wzbiorczego: 8 litrów
Ciężar netto: 41 kg
Zakres regulacji temperatury wody grzewczej.: 35 – 80 oC
Zakres regulacji temperatury wody użytkowej.: 35 – 60 oC

Sugerowana cena netto: 2850,- PLN

Content Management Powered by CuteNews

Najnowsze tematy na forum:
No i w pizdu .. Czyste Powietrze
Re: Kolektory i nie chcą ciepła
Kolektory i nie chcą ciepła
pompa powietrze woda - schlodzenie podda...
Re=3a Wygrzewanie posadzki - serio a=c5=...
SPISEK - propozycje
Piorunochron - SPISEK
Styropian - SPISEK
Re=3a P=c4=99kni=c4=99ta wanna akrylowa
P=c4=99kni=c4=99ta wanna akrylowa
 
Budownictwo mieszkaniowe i Budownictwo ogólne - Budownictwo
Teksty piosenek - Lyrics - Torebki

katalog firm budowlanych - budownictwo
ogłoszenia nieruchomości
artykuły i porady budowlane - budownictwo


 

Budownictwo
Nieruchomości