Domki.net - Portal Budowlany - Budownictwo
Reklama w portalu budowlanym Kontakt

nowości budowlane
Zaczynamy sezon grillowy
Sezon gillowy tuż tuż. Już wkrótce, jak co roku latem, rozpoczniemy regularne biesiadowanie przy grillu. Opiekane kiełbaski, szaszłyki, karkówka – któż ich nie lubi? Niestety po pieczeniu mięs bardzo trudno doczyścić ruszt. Dlatego, aby ustrzec się mozolnej pracy, należy zawczasu zaopatrzyć się w odpowiedni preparat do usuwania przypaleń.

Kiełbaski, hamburgery, kaszanka, kurczak, pieczone ziemniaki – wreszcie nastał sezon na przyrządzanie ich na grillu. Czekaliśmy na to cały rok. Długie weekendy, a nawet te krótkie - tradycyjne są znakomitą okazją do wspólnego grillowania. Pamiętajmy przed przystąpieniem do pieczenia o odpowiednim przygotowaniu rusztu. Jeżeli przypalenia pozostały z zeszłego roku może być to dość trudne... Chyba, że zastosujemy odpowiedni preparat.


Na przypalenia i osmolenia

Specjalnie z myślą o amatorach grillowania firma Libella wprowadziła na rynek nowy produkt czyszczący. Sansed Piekarnik&Grill to środek, który doskonale czyści przypalenia oraz zadymienia powstałe w trakcie użytkowania grillów. Przy użyciu Sansed Piekarnik&Grill z łatwością usuniemy smoliste zabrudzenia z rusztu, akcesoriów grillowych i sztućców. Oznacza to, że po wieczornej biesiadzie w szybki sposób doczyścimy sprzęty. Niepotrzebne będzie przy tym ich długotrwałe namaczanie i mozolne zeskrobywanie tłustego nalotu. Sposób użycia Sansed Piekarnik&Grill jest wyjątkowo prosty. Płyn należy rozpylić na przypaloną, uprzednio ostudzoną powierzchnię. Powstałą pianę pozostawiamy na 15 – 20 minut i po tym czasie przy pomocy gąbki lub szmatki usuwamy. Na koniec oczyszczony sprzęt należy dokładnie przemyć wodą. Po zakończonym sezonie letnim Sansed Piekarnik&Grill możemy z powodzeniem używać w kuchni. Doskonale nadaje się bowiem do czyszczenia przypalonych, osmolonych piekarników, kuchenek, a nawet kominków. To także świetny środek przywracający blask patelniom, garnkom oraz formom do ciast, czy zapiekanek.


Pojemność i cena:

Sansed Piekarnik&Grill 500 ml. – 6,50 zł.Content Management Powered by CuteNews

Najnowsze tematy na forum:
No i w pizdu .. Czyste Powietrze
Re: Kolektory i nie chcą ciepła
Kolektory i nie chcą ciepła
pompa powietrze woda - schlodzenie podda...
Re=3a Wygrzewanie posadzki - serio a=c5=...
SPISEK - propozycje
Piorunochron - SPISEK
Styropian - SPISEK
Re=3a P=c4=99kni=c4=99ta wanna akrylowa
P=c4=99kni=c4=99ta wanna akrylowa
 
Budownictwo mieszkaniowe i Budownictwo ogólne - Budownictwo
Teksty piosenek - Lyrics - Torebki

katalog firm budowlanych - budownictwo
ogłoszenia nieruchomości
artykuły i porady budowlane - budownictwo


 

Budownictwo
Nieruchomości