Domki.net - Portal Budowlany - Budownictwo
Reklama w portalu budowlanym Kontakt

nowości budowlane
BUDMA 2005
Wystawcy, którzy na Ciebie czekają
BUDMA 2005 to ponad tysiąc wystawców z 25 krajów (zarówno pod względem liczby wystawiających się firm, jak i powierzchni ekspozycji, BUDMA 2005 porównywalna jest z targami sprzed roku).
To zarówno światowe koncerny, jak też małe i średnie przedsiębiorstwa. To oferta, którą z pewnością warto poznać, bowiem wystawcy zapowiedzieli prezentację wielu rynkowych nowości.
Targi są okazją nie tylko do zaprezentowania i poznania najnowszych materiałów i technologii, ale także do bezpośredniego porównania dostępnych na rynku ofert oraz dokonania optymalnych wyborów. Tematyka targów obejmuje materiały budowlane i izolacyjne, chemię budowlaną, nawierzchnie, posadzki i podłogi, dachy, wyroby metalowe i elementy mocujące, narzędzia budowlane, szkło, profile, okna, drzwi oraz okucia, bramy i ogrodzenia, schody i windy, a także płytki ceramiczne
i wyposażenie łazienek.Nowości, które warto poznać
Jednym z największych plusów targów jest prezentacja w jednym miejscu i czasie wielu rynkowych nowości. Targi to świetna okazja do ich poznania. W tym roku ułatwia to WYSPA NOWOŚCI
– specjalna ekspozycja, która w jednym miejscu (w pawilonie 3) gromadzi targowe nowości tegorocznych wystawców, dając zwiedzającym możliwość ich przeglądu.
Ponadto szczegółowy spis nowych produktów prezentowanych na targach dostępny jest w materiałach informacyjnych MTP oraz w Internecie na stronie www.budma.pl.


Wydarzenia, w których warto uczestniczyć
Program wydarzeń BUDMY 2005 to kilkadziesiąt pozycji – konferencji, warsztatów, spotkań, pokazów. To otwarty dostęp do aktualnych informacji przydatnych w skutecznym funkcjonowaniu na rynku budowlanym.
Przygotowano zarówno wydarzenia już znane z poprzednich edycji targów, jak i pozycje nowe, będące odpowiedzią na zainteresowania zgłaszane przez wystawców i zwiedzających. Po raz pierwszy uczestnicy BUDMY mogą wziąć udział w Forum Inwestycyjnym INVESTFIELD oraz w specjalnym projekcie BudShow.
„Partnerstwo publiczno-prywatne w inwestycjach” oraz „Możliwości inwestycyjne i sposoby finansowania inwestycji” – to dwa bloki tematyczne dwudniowego Forum INVESTFIELD. Z kolei BudShow to przedsięwzięcie obejmujące budowę domu modelowego w jednej z hal targowych (pawilon 9), dające zwiedzającym możliwość zapoznania się z produktami i technologiami na etapie wykonawstwa.


Źródło: Centrum Prasowe MTP

Content Management Powered by CuteNews

Najnowsze tematy na forum:
Rury na chudziaku czy w styro?
Prawo i przew=c3=b3d ochronno-neutralny ...
Chi=c5=84skie d=c4=99tki
Re=3a czym zedrze=c4=87 star=c4=85 farb=...
Zamkni=c4=99cie kuchni
czym zedrze=c4=87 star=c4=85 farb=c4=99 ...
Pytanie o fotowoltanike
Re=3a Przyda=c5=82by si=c4=99 kolejny pr...
e komputerowcy
czym zedrze=c4=87 star=c4=85 farb=c4=99 ...
 
Budownictwo mieszkaniowe i Budownictwo ogólne - Budownictwo
Teksty piosenek - Lyrics - Torebki

katalog firm budowlanych - budownictwo
ogłoszenia nieruchomości
artykuły i porady budowlane - budownictwo


 

Budownictwo
Nieruchomości