Domki.net - Portal Budowlany - Budownictwo
Reklama w portalu budowlanym Kontakt

nowości budowlane
Termomodernizacje - to się opłaca
Fundacja Poszanowania Energii wspólnie z krakowską Termo Organiką i innymi czołowymi producentami dociepleń zorganizowały seminarium „ Jak sfinansować i prawidłowo zrealizować termomodernizacje budynków”. 25 % kwoty kredytu na termomodernizacje inwestor ma szanse otrzymać z budżetu państwa po zakończeniu prac budowlanych.


VELUX - Szybszy i montaż okien
VELUX - światowy lider rynku okien do poddaszy - uzupełnia ofertę o produkty instalacyjne, zwiększające komfort montażu i bezpieczeństwo użytkowania okien.


Styropian po europejsku
Termo Organika, lider produkcji styropianu, jako jedna z pierwszych firm w branży otrzymała specjalny Certyfikat Zgodności wydawany przez Instytut Techniki Budowlanej. Oznacza to, że krakowska firma jako pierwsza w Polsce spełniła wszelkie rygorystyczne wymogi związane z wprowadzeniem norm europejskich dotyczących wyrobów izolacji cieplnej w budownictwie.


Nieźle rzeźbią w Zakopanem
Wielkie, trzymetrowe rzeźby ze styropianu dekorują w wakacje górską stolicę Polski. Dwa pokolenia artystów: znani i nagradzani rzeźbiarze oraz studenci i absolwenci warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych wykonali prace, które zostaną przedstawione w najbliższy weekend na Równi Krupowej w Zakopanem


Prezent od Dalmatyńczyka
Jeden z największych polskich producentów styropianu podpisał umowę o stałej pomocy finansowej z krakowskim Domem Dziecka im. Jana Brzechwy. Z każdej paczki styropianu wytworzonego w fabryce w Głogowie firma przeznaczy 1 grosz na pomoc dla dzieci. Mnożąc to przez setki tysięcy paczek sprzedawanych co roku, powstaje pokaźna kwota, która pozwoli wzbogacić skromny budżet Domu Dziecka.


Content Management Powered by CuteNews

Najnowsze tematy na forum:
Randap
Odp: Grzejniki CO
Grzejniki CO
E' CRIMINALISSIMA: BIGBIT" DEI DUE VERMI...
CRIMINALISSIMA BIGBIT DEI DUE VERMI DELI...
Studnia wiercona - dylematy
Jakie przyjac ugiecie podlogi OSB
Piec kondensacyjny z zew. zasobnikiem - ...
Re=3a woda CWU pyta=c5=84 kilka
Re=3a Konserwacja przeno=c5=9bnego klima...
 
Budownictwo mieszkaniowe i Budownictwo ogólne - Budownictwo
Teksty piosenek - Lyrics - Torebki

katalog firm budowlanych - budownictwo
ogłoszenia nieruchomości
artykuły i porady budowlane - budownictwo


 

Budownictwo
Nieruchomości