Domki.net - Portal Budowlany - Budownictwo
Reklama w portalu budowlanym Kontakt

nowości budowlane
WHE 2.24 FF – Nowy kocioł De Dietrich
We wrześniu 2006 roku firma De Dietrich wprowadziła na rynek wiszący gazowy kocioł WHE 2.24 FF. Dzięki atrakcyjnej cenie i wysokiej jakości stanowi on atrakcyjną propozycję zarówno dla indywidualnego, jak i instytucjonalnego odbiorcy.


Cienkowarstwowe tynki dekoracyjne
Kiedy w 1952r. szwajcarski mistrz malarski Silvio Pietroboni wprowadził cienkowarstwowe tynki dekoracyjne do powszechnego użytku, nikt nie wróżył im wielkiego sukcesu. Stałe ulepszanie receptur doprowadziło do pojawienia się na rynku mas o wysokiej jakości i bardzo szerokim spektrum zastosowań. Dziś materiał ten przeżywa w budownictwie prawdziwy renesans. Jednym z powodów jest szeroka akcja termomodernizacyjna obiektów starych i nowo wznoszonych. Gotowe masy tynkarskie wykorzystywane są głównie jako warstwa wykończeniowa we wszystkich systemach ociepleń ścian zewnętrznych, ale także na murach jednowarstwowych. Coraz częściej popularne tynki dekoracyjne pojawiają się także we wnętrzach. Ich parametry techniczne pozwalają na uzyskanie estetycznych i niezwykle odpornych na uszkodzenia mechaniczne powłok wykończeniowych w pomieszczeniach o dużym obciążeniu - klatki schodowe, hale, poczekalnie itp.


Zanim urządzisz kuchnię
W kuchni potrzeba niewiele. Ot – odrobina wody, ognia, lodu i kawałek przestrzeni. Zadbanie o naturalną magię tego miejsca nie jest trudne, a nawet w najmniejszej kuchni można przyrządzić „pokarm bogów”.


Kuchenny kocioł
Decydując się na montaż kotła grzewczego stajemy przed wyborem pomieszczenia w jakim urządzenie ma się znajdować. Prawne regulacje powodują, że przy braku kotłowni jesteśmy często zmuszeni zainstalować urządzenie grzewcze w kuchni lub łazience. Wbrew pozorom rozwiązanie takie ma bardzo wiele zalet, musimy jednak dobrze przemyśleć wybór urządzenia.


Dwory Polskie - powrót do korzeni
Jednym z dominujących ostatnio trendów w architekturze jednorodzinnej jest stylizacja domów na tradycyjny dwór polski. O ostatecznym wyglądzie takiej posesji stanowi przede wszystkim wywarzona aranżacja otoczenia domu.


Content Management Powered by CuteNews

Najnowsze tematy na forum:
Buda dla psa - sklejka czy p=c5=82yta MF...
dodatkowy filtr powietrza do wentylacji ...
czyszczenie studni - ciag dalszy
=c5=9aciany zelbet vs porotherm
Dom z kontenera .CD.
syfony w kanalizacji
WM kilka pyta=c5=84
Rura ocieplana do wentylacji - problem
Dom ze z=c5=82ota ;)
Buda dla psa - czy da si=c4=99 zast=c4=8...
 
Budownictwo mieszkaniowe i Budownictwo ogólne - Budownictwo
Teksty piosenek - Lyrics - Torebki

katalog firm budowlanych - budownictwo
ogłoszenia nieruchomości
artykuły i porady budowlane - budownictwo


 

Budownictwo
Nieruchomości